Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
53 posty 296 komentarzy

skangurzały goj z Radomska

Jerzy.63 - Jestem głupi, głupszy ode mnie był tylko Sokrates, ten to już nic nie wiedział, frajer jeden. Jeszcze się tym chwalił, idiota! Tedy za niewinność zainkasował wyrok śmierci. Śmierć frajerom!!!

JKM a rozwalanie (własnego) koryta

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Historia papierowego tygrysa

JKM jedzie do Brukseli. Wróg d***krcji cieszy się, że dostał d***kratyczny mandat, zgodny z d***kratycznymi regułami do uczestnictwa w d***kratycznej władzy. JKM jest też wrogiem eurobiurokrcji. Właśnie został nieźle opłacanym eurobiurokratą. Jego niezapomnianym sloganem wyborczym było hasło: „świnie się zmieniły le JKM rozwali i koryto”. N razie koryta nie rozwalił, ale do niego dołączył. Mamy więc 2 postulaty:

rozwalanie eurobiurokracji poprzez uczestnictwo w jej strukturach i rozwalanie d***kracji poprzez przestrzeganie jej reguł.

JKM jest jak wojujący szyicki szejk, który w każdej, płomiennej mowie nawołuje do krwawej rozprawy z niewiernymi i by ten cel osiągnąć, wchodzi do katolickiej katedry, klęka i ...modli się w tej intencji! 

KOMENTARZE

 • opinia o autorze
  Jesteś durny, oh durny.....
 • @alex.m 02:06:23
  Da się mnie obrazić, ale trzeb mieć do tego kwalifikacje. Ty musisz jeszcze dużo kiełbasy zjeść...
 • Artykuł tak głupi,
  że w zasadzie nie ma co komentować.
  Są pewne minimalne poziomy logiki i wiedzy, poniżej których dyskusja i argumentacja staje się bezcelowa.

  Dla jasności nie mam nic wspólnego z alex.m .
 • @AlexSailor 08:06:30
  Ależ masz wiele! Oceniłeś notkę jako głupią i nie napisałeś czemu. Nie dziwota, że uznałeś za stosowne napisać, że alex.m i AlexSailor to dwie różne osoby. W związku z powyższym nie się odnieść do krytyki. Bo jest bezprzedmiotowa. Obaj musicie jeszcze dużo kiełbasy zjeść, by zacząć krytykować jakiekolwiek notki...
 • @
  Jestem podobnego zdania, ale...
  Zobaczymy JKM w działaniu.

  Moim zdaniem - propozycje programowe JKM (KNP - skrót został przejęty od powstałego wcześniej Konwentu Narodowego Polski), są niespójne.
  Niemniej poszukiwana jest opcja antysystemowa. Jeśli JKM się nie wykaże, to powstanie miejsce na rzeczywiście polskie ugrupowanie dążące do zmian.
 • TAK JEST!!!
  Kardynalna zasada demokracji brzmi:
  NIE MA DEMOKRACJI, DLA WROGÓW DEMOKRACJI!!!
  UNIOSCEPTYCY - morda w kubeł i bulgotać!!!
  HURAAA!!!

  @Autor:
  P.S.
  Pan tak na poważnie?
 • "Jestem głupi, głupszy ode mnie był tylko Sokrates"
  Autor ma wysoką samoocenę.

  Co do głupot powyżej to dziwne, że tak trudno zrozumieć, że najskuteczniej organizacje rozwala się od wewnątrz.

  Aby rozjaśnić autorowi.
  Będąc wewnątrz PE można naciskać na powołanie prokuratury europejskiej która pogoni świnie.
  Można upubliczniać przykłady malwersacji, łapownictwa.
  Można korzystać z nowych kanałów informacyjnych i docierać z swoim przekazem do ludzi.
 • @Jerzy.63 02:21:35 z sieci o JKM. dałem Ci 5! za prawdę o Ozjaszu Goldbergu.
  „Zacznijmy od ziemi . Za chwile Niemcy i koncerny niemieckie będą mogły kupować ziemię polska bez ograniczeń , teoretycznie nawet milionami hektarów .
  Co na to Korwin Mikke i jego Kongres Nowej Prawicy . Popiera możliwość koncentracji milionów hektarów w rekach niemieckich . Więc w czyim interesie uruchomiono wartą dziesiątki milionów złotych kampanie reklamową Korwina Mikke i jego Kongresu Nowej Prawicy w niemeicki9chi reżimowych mediach. To Korwin Mikke poparł oligarchów niemieckich w sprawie ich OFE .
  Narodowcy chcą oprzeć aksjologię prawa państwa polskiego na chrześcijaństwie. Korwin Mikke jest ambiwalentny , nie ma zdecydowanych poglądów , i faktycznie jest bardziej w tej kwestii za lewackim odłamem libertarianizmu , plus zwulgaryzowany darwinizm i nie chrześcijański model rodziny.
  Narodowcy są bardziej ideowi , Bóg Honor Ojczyzna Ludzi Korwina nie . Co więcej Korwin Mikke jest przeciwnikiem wspólnoty narodowej .
  Proszę zwrócić uwagę ,że redaktorzy dyskutujący z Korwinem Mikke rozmawiaj o duperelach , a nie o kluczowych poglądach . Na przykład o oligarchach i koncernach. . Korwin Mikke jest za absolutnym utrzymaniem gigantycznych własności niemieckich oligarchów i ich koncernów w Polsce .Narodowcy chcą niemieckich oligarchów przyciąć .
  Korwin Mikke to obłąkany narcyz ., a nie polityk, czy mąż stanu. Otacza się głownie klakierami i miernotami , które łatwiej będzie skupić i skorumpować
  Korwin Mike jest mniejszym zagrożeniem niż narodowcy dla Niemiec, Tuska, a nawet dla Kaczyńskiego , który być może już ma swoje plany jak wykorzystać posłów Korwin Mikke w Sejmie …”

  http://3obieg.pl/niemcy-wsparly-korwina-mikke-ze-strachu-przed-winnickim
 • @NUS 10:20:24
  Nie. Sokrates był najgłupszy, skoro "tylko" on.
  "Będąc wewnątrz PE można naciskać na powołanie prokuratury europejskiej która pogoni świnie."
  Ależ to jest dokładnie to, co JKM krytykuje! Związek Socjalistycznych Republik Europejskich. Chcąc coś zdziałać musiałby optować za bardziej zjednoczoną Europą, brew swoim poglądom, zresztą fałszywym. PE nie ma zbyt wielu uprawnień.
  "Można upubliczniać przykłady malwersacji, łapownictwa."
  Przecież wg niego dostał się do samego gniazda złodziei. To tak jakby zostać członkiem chicagowskiej mafii, iść do Al Capone i powiedzieć mu, że jego ludzie to oprychy i że on (Korwin) to wie.
 • @pmad 09:37:48
  Czy ja na poważnie? Zostawiam to ocenie Czytelnika. A czy JKM na poważnie?
 • @Jerzy.63 11:49:11
  >A czy JKM na poważnie?

  Konfucjusz twierdził, że naprawę ustroju należy zacząć od naprawy pojęć. Moim zdaniem - bez tego nic nie osiągniemy - poza (być może) zmianą jednego socjalizmu na inny.

  Jeśli od tej strony oceniać działalność Korwina - to żaden inny polityk nie zrobił od niego więcej w ciągu ostatnich 25 lat. Wszyscy inni dali się zaczadzić politycznej poprawności.
 • @Jerzy.63 11:47:33
  Polka traci co raz to nowe obszary suwerenności na rzecz Unii Europejskiej.

  Czy Panu się to podoba, czy nie?

  A jeżeli nie, to co Pan konkretnie proponuje, oprócz krytykowania ugrupowania, które jako jedyne zdobyło jakąkolwiek możliwość przeciwstawiania się temu?
  Nawet gdyby to było jedynie przeciwstawianie się werbalne, protestowanie na forum PE. Nawet gdyby to było tylko nagłaśnianie przekrętów, które się tam odbywają.

  Co lepszego Pan proponuje i czy jest Pan w stanie wskazać jakiś przykład działania w tym kierunku, które Pan popiera?
  Które ugrupowanie robi coś lepszego, bardziej właściwego?

  Jaki ma cel, w tym kontekście, atakowanie KNP?

  Czy uważa Pan, że wszyscy przeciwnicy odbierania Polsce suwerenności powinni za Panem, zająć się niedopuszczeniem do tego, żeby tych kilku posłów KNP protestowało w PE przeciwko działaniom Unii sprzecznym z interesem Polski?
  Czy może oprócz tego głównego zadania, ma Pan dla tej grupy jakieś inne pomysły na działanie?
 • @pmad 12:21:49
  Posłużę się czyjś wypowiedzią, bo lepiej od mojej oddaje istotę sprawy:
  "Chodzi raczej o fetysz najsprawniejszej ekonomii, gdzie nic sie nie marnuje z powodu ludzkiej desperacji; kazdy smiec zostanie zjedzony. Wbrew rojeniom takich, ktorzy widza sie w wyzszych warstwach takiego systemu, byloby to nastepnym pieklem zorganizowanym w imie wprowadzenia raju na ziemi."
  To jest istota korwinizmu. Jest on antychrześcijński, antykonserwatywny i pseudoliberalny. To nie socjalizm jest największym złem jkie nam się przytrfiło, le jego moskiewski charakter. Polskie społeczeństwo się uwschodniło. i wcale się z tego łatwo nie wygrzebuje.
  Propozycja JKM to propozycja budowy bananowej republiki.
 • @Kula Lis 62 11:47:06
  Zakochany w sobie to on jest...
 • @imran 12:35:11
  Na pewno receptą nie jest "liberalizm komiczny" JKM. I nie wydaje mi się byśmy najwięcej stracili n rzecz UE, raczej na rzecz innych, ważniejszych sił, choćby potężnych, międzynarodowych korporacji: np. Telekomunikację Polską. Na bazie idei JKM net odkupić państwu nie wolno by jej było. UE nie jest głównym wrogiem Polski, nie ma do tego ani siły ani kwalifikacji. Owszem politpoprawność irytuje, le nie to jest najważniejsze. To nie jest istota sprawy.
 • Poczytaj sobie, co MICHALKIEWICZ sądzi o KNP i JKM ...
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3120
 • @Jerzy.63 12:45:46
  Cóż... Widzę że różnimy się diametralnie w ocenie otaczającej rzeczywistości.

  >Propozycja JKM to propozycja budowy bananowej republiki.
  A Pana zdaniem nie żyjemy już w bananowej republice?
  Co będzie jak skończą się uniodotacje - strach pomyśleć.
  Ten ustrój jest skazany na samozagładę - z Korwinem, czy bez Korwina.

  Pytanie: co potem? Bo establishment ma zasadniczo jeden pomysł:
  Podatki i śmierć. Na takiej idei nic się nie zbuduje.
 • I jeszcze dwa pytania:
  Mógłby mi Pan wyjaśnić, co takiego chrześcijańskiego/konserwatywnego jest w etatyzmie?

  Czy naprawdę sądzi Pan, że społeczeństwo pozostawione bez wątpliwej opieki urzędników (starszych i mądrzejszych) zostanie zredukowane do zjadaczy śmieci?
 • @Jerzy.63 12:55:43
  To nie jest odpowiedź na moje pytania.

  Ja wiem, że Pan uważa iż JKM nie jest receptą.

  Ja się pytam, dlaczego Pan uważa, że fakt iż kilku posłów KNP będzie krytykować działalność Unii Europejskiej np. w kwestii
  - narzucania nam kar za korzystanie z energii z węgla
  - narzucania limitów i możliwości produkcji tradycyjnych produktów
  - podporządkowywania prawa polskiego unijnemu
  - narzucania nam uczestnictwa w finansowaniu przekrętów EBC i ratowania zadłużonych krajów jak np. Grecji
  - wciągania nas w niekorzystną strefę euro waluty, która ma na celu jedynie zwiększenie możliwości podtrzymania upadającego systemu rabunku poprzez emisję tej waluty
  - itd itp.........

  że ten fakt, ta krytyka jest czymś z czym należy walczyć i się temu przeciwstawiać.
  Dlaczego stawia Pan na taką działalność ewidentnie pro-unijną, nie proponując żadnego konstruktywnego działania.

  Chyba, że Pan uznaje to wszystko, co wiąże się z naszym uczestnictwem w Unii za korzystne dla Polski i w związku z tym krytykę tego za coś niedopuszczalnego, czemu należy się przeciwstawić.
  To niech Pan to powie jasno i jednoznacznie; wtedy Pana zachowanie będzie dla mnie zrozumiałe.
 • @Ultima Thule 12:58:28
  Czytałem Michalkiewicza od wczesnych lat 90-tych. Dziś bym nie przebrnął. Czytałem (z zainteresowaniem JKM jeszcze w latach 80-tych. Miał rubrykę w tygodniku "Ład". Pisywał razem z Jackiem Maziarskim. Gorzej, głosowałem na niego w 1991 roku (Panie, bądź miłościw). Wystarczy.
 • @pmad 13:34:22
  Na razie to nie mamy czego konserwować. W tym celu trzeb jakieś wspólnoty stworzyć a istniejących (wieś) nie dobijać. Jakoś JKM tego nie zauważa. Polski system nie jest etatystyczny, ale klientelistyczny: nieważne czy robisz na państwowym czy n swoim, robisz n kogoś wyżej w tej hierarchii i n niego grasz. Bez niego nie istniejesz.
 • @Jerzy.63 12:45:46
  Propozycja JKM to propozycja budowy bananowej republiki.


  Gdzie bo w Polsce to ona jest zbudowana przez rządzących wszystkich całą bandę okrągłostołową.

  Definicje republiki bananowej podaje ,bo widzę że znacie słów które używacie.
  około 5%-oligarchowie pełny luksus
  około 20-30% ludzi żyjących na niezbyt wysokim poziomie
  Reszta żyjąca na granicy strefy ubóstwa.


  Tak ,że przypisywanie takich cech JKM jest oszustwem i ignorancją.
 • @imran 13:35:03
  Czy poza euroentuzjazmem i eurosceptycyzmem nic już nie istnieje? Na to się nie da odpowiedzieć w komentarzu. . Szczegółowe przepisy limitu połowów itp, to idiotyzm (lub czyjeś celowe działanie), le są też zalety (czy nasi chłopcy poradzili by sobie z Rosją przy szczegółach umowy gazowej? A UE pomogła). "UE ma wiele wad i parę zalet" Cytuję Mistrza JKM z pamięci z 1991 roku. Krytykować jest łatwo, le lekarstwo zaproponowane przez JKM to żadne lekarstwo. Najlepszym lekarstwem są mądrzy ludzie u władzy a nie slogany szefa UPR, na które jako młody człowiek się nabierałem a on teraz nabiera Was. Ten facet gada jedno i to samo od 30 lat i zawsze znajdzie młodych wyznawców. Z tego się wyrasta. Lekarstwo nazywa się czas. Sami się zmiarkujecie, że ten człowiek powtarza puste banały.
 • @Jerzy.63 11:47:33
  "Będąc wewnątrz PE można naciskać na powołanie prokuratury europejskiej która pogoni świnie."

  "Ależ to jest dokładnie to, co JKM krytykuje! "

  Ma pan małą wiedzę na temat tego co JKM krytykuje.
  Otóż JKM krytykuje że jeszcze tej prokuratury nie ma i będzie się jej domagać. Jeśli jej nie będzie to on będzie taką pełnił nieoficjalną funkcję - oskarżyciela świń przy korycie.

  "Chcąc coś zdziałać musiałby optować za bardziej zjednoczoną Europą"

  Co za odwrotna logika. Skoro JKM jest przekonany że UE jest źródłem wszelkich głupawych ograniczeń to jakim cudem miałby optować za czymś takim? Tylko likwidacja centralizacji w Brukseli może przynieść więcej swobody lokalnie.

  "brew swoim poglądom, zresztą fałszywym. PE nie ma zbyt wielu uprawnień."

  Ma wystarczająco dużo aby być szkodliwym i poddanym lobbingom i łapówkarstwu. Każdy element UESSR należy obnażać i dążyć do likwidacji.

  "Przecież wg niego dostał się do samego gniazda złodziei. To tak jakby zostać członkiem chicagowskiej mafii, iść do Al Capone i powiedzieć mu, że jego ludzie to oprychy i że on (Korwin) to wie."

  Nie gniazda tylko miejsca żeru świń.
  Jak zostawisz świnie bez pilnowania to świnie narobią większego burdelu i strat.
 • @Jerzy.63 14:19:11
  Ja mam też 63 lata i z tego nie wyrosłem,bo nigdy nie żyłem na koszt społeczeństwa, tylko całe życie pracuje na nierobów, I mi to zbrzydło.
 • @Jerzy.63 14:19:11
  Czyli lekarstwem są mądrzy ludzie u władzy.

  I dlatego broni Pan ideę oddania suwerenności Polski na rzecz unijnych biurokratów? Uważa Pan, że krytyka tego burdelu jest czymś niedopuszczalnym?

  A co Pan robi, albo co proponuje Pan robić, aby ci mądrzy dostali się do władzy? Oprócz skupiania się na krytyce tych, którzy chcą się przeciwstawiać temu, co złego niesie dla Polski traktat Lizboński oraz ewentualne wejście do strefy euro.

  Czy uważa Pan, może, że ta krytyka wystarczy żeby mądrzy dostali się do władzy?

  Zna Pan może przykład jakiegoś "mądrego" który miałby sie dostać do władzy.

  Przecież zadaję cały czas bardzo proste pytania, a Pan się wymiguje od odpowiedzi
 • @NUS 14:26:31
  "Otóż JKM krytykuje że jeszcze tej prokuratury nie ma i będzie się jej domagać"
  Przecież tworząc wspólną prokuraturę tworzymy ZSRE! W myśl jego teorii nie m prawa powstać. Po co dublować biurokrację państwową tworząc unijną. Żadnej Zjednoczonej Europy. To hasło UPR.

  "Każdy element UESSR należy obnażać i dążyć do likwidacji."
  Ależ Pn nie dąży do likwidacji; przeciwnie, właśnie chce Pan powołać jej nowy element.
 • @imran 14:30:01
  > dlatego broni Pan ideę oddania suwerenności Polski na rzecz unijnych biurokratów?
  Ja? Raczej JKM postulując stworzenie "europejskiej prokuratury"
 • @liberalkonserwatywny 14:28:12
  Nadal Pan będzie pracował na nierobów, lub co gorsza na pracowitych cwaniaków, ci dopiero potrafią wycyckać.
 • @imran 14:30:01
  Nie wiem co przyniesie traktat lizboński i wejście do strefy euro. Ale ktoś tu kiedyś napisał, że i tak nie mamy narodowej waluty, ale jej złudzenie, tedy spór jest bezprzedmiotowy.
  "Zna Pan może przykład jakiegoś "mądrego" który miałby sie dostać do władzy"
  To nie jest zadanie dla jednego człowieka. Odpowiedzi jest mądrze zorganizowane społeczeństwo. Wiara w JKM czy innego zbawcę to gwarancja klęski.
 • @Jerzy.63 14:58:27
  No i cały czas pisze Pan to samo, co sprowadzić można do jednej sentencji;

  - Najważniejsze, aby JKM nie zajmował się krytyką Unii w Parlamencie Europejskim. Żeby tylko nie domagał się zrównoważonego budżetu, czyli zaprzestania zadłużania Polski i zaprzedawania się instytucjom międzynarodowym, żeby tylko nie domagał się zaprzestania wysysanie z Polski miliardów pod pretekstem walki ze ociepleniem, grypą, stonką czy czymkolwiek innym.

  Jak tylko zwalczymy tą szkodliwą działalność JKM, to będzie w Polsce dobrze. Nic innego robić nie trzeba. Mądrze zorganizowane społeczeństwo doprowadzi do dobrobytu i ogólnego szczęścia.


  Tyle, że nie zauważył Pan, że do tej pory JKM nie było w polityce ani w Unii, ani w Polsce, jego wpływ był śladowy. I jesteśmy na skraju bankructwa, zadłużeni po uszy.
  Więc Pan niestety próbuje robić ludziom wode z mózgów - imputując, że wszystkiemu winien Korwin i jego poglądy.

  Ludzie mają dość tego typu manipulacji i dlatego głosowali na KNP.
  A taka bezpodstawna nagonka, której intencje pro-unijne są nad wyraz jasne, tylko przysporzy mu zwolenników.
  Więc życzę szczęścia. Niech Pan dalej pracuje na powodzenie Nowej Prawicy.
 • @Jerzy.63 14:39:14
  "Przecież tworząc wspólną prokuraturę tworzymy ZSRE! W myśl jego teorii nie m prawa powstać. Po co dublować biurokrację państwową tworząc unijną. Żadnej Zjednoczonej Europy. To hasło UPR."

  Tylko, że UESSR już istnieje, ale nie ma ważnego elementu hamującego - prokuratury.
  Bez tego świnie się rozwydrzą.
  Sprzeczności nie ma. Walczy się nie z prokuraturą, ale z całą bandą.

  "Ależ Pn nie dąży do likwidacji; przeciwnie, właśnie chce Pan powołać jej nowy element."

  Ten element będzie hamulcem więc będzie lepiej dla nas, a gorzej dla świń przy korycie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY